098 806 47 11
066 227 23 21
Сайт в стадії розробки. Автозапчастини на інші автомобілі запитуйте за вказаними телефонами.
Про нас

«Автоаптека» - це молодий, заснований на початку 2015 року магазин автомобільних запчастин. Але незважаючи на це, ми готові запропонувати нашим клієнтам широкий вибір якісних автозапчастин як відомих світових брендів, так і маловідомих, але дуже прогресивних виробників які є наявності, так і під замовлення. Серед яких: деталі підвіски та гальмівної системи, моторної групи та системи щеплення, електроприлади та датчики, кузовні запчастини, фари основного та додаткового освітлення, фільтра, масла моторні та трансмісійні, а також інші технічні рідини, ремні та ролики, акумуляторні батареї, колісні шини та різноманітні аксесуари.

Наш магазин може запропонувати як дешеві замміники оригінальних автозапчастин, так і оригінальні запчастини будь-яких світових марок, серед яких представники українського, європейського, а також азіатського та американського автопрому. Для унікальних запчастин аналогів яких немає на автомобільному ринку ми пропонуємо замовлення деталей із заводу-виробника.

Працюючи з клієнтами ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного, щоб задовольнити потреби будь-кого. Для підбору запчастин ми використовуємо, як старі методи (підбір по паперових каталогах), так і сучасні провідні технології, які базуються на основі модернізованих комп’ютерних засобах. Також для підбору автозапчастин для новішої техніки використовується підбір по унікальному VIN-коду транспортного засобу.

Для наших клієнтів ми можемо запропонувати не лише підбір та продаж автозапчастин, а й швидку та своєчасну доставку, як в межах міста, так і в межах всієї України зручними для клієнта способами.

Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Нашими партнерами є провідні гіганти автобізнесу не лише на теренах України, а й усієї Європи, а тому намагаємося тримати високу планку в якості обслуговування кожного, щоб відповідати рівню наших партнерів.

Наші переваги перед іншими продавцями автозапчастин:

  • можливість замовлення товарів безпосередньо на заводах виробниках;
  • використання сучасних технологій для якісного підбору автозапчастин;
  • швидка експрес-доставка товару по місту та всій Україні;
  • найнижчі ціни в регіоні на автозапчастини;
  • виконуємо гарантійні зобов’язання відносно свого товару.